Po čom ženy túžia na Vianoce

To je otázka, ktorú si v tomto predvianočnom zhone kladie takmer každý muž. Asi nám dáte za pravdu, že odpovedať na ňu nie je vôbec jednoduché. Máme tu však pre vás niekoľko odporúčaní, ktoré vám s výberom azda pomôžu.

 

  1. Kvalitná kozmetika

Poznáte to. Koľko len času trávia naše partnerky v kúpeľni! Ale buďme radi, že sa o seba tak starajú a myslime na to aj pri kúpe darčeka. Príjemným parfumom alebo kvalitnou kozmetikou napríklad od Tiande nemôžeme nič pokaziť.

 

  1. Šperky

Ktorá žena nemá rada šperky? Takých je naozaj minimum, väčšina ich miluje. Nemusíte to ale preháňať s luxusom, radosť spraví aj strieborná retiazka, náušnice či prívesok. Alebo vyberte ručne vyrobený šperk, originály ženy vedia oceniť.

 

  1. Zariadenie do domácnosti

Ženám mimoriadne záleží na bytovom interiéri, veď domácnosť je ich kráľovstvo. Zvažovali ste už kuchyne na mieru? O tom snívajú mnohé. Ale možností je veľa. Zaiste potešia aj menšie veci, ako napríklad elegantný drevený stolík do spálne.

 

  1. Wellness pobyt

Aj naše ženy potrebujú občas hodiť všetko za hlavu e venovať sa len samy sebe. A ruku na srdce, za to všetko, čo pre nás robia, si to aj zaslúžia. Doprajme im preto relax v dobrom wellness hoteli, budú nám za to vďačné.

 

  1. Poukaz k špičkovému kaderníkovi

Starostlivosť o vlasy je pre naše nežné polovičky niečo ako rituál. Hairstyling je udalosť, na ktorú sa doslova tešia. A hneď, ako vyjdú z kaderníckeho salóna, pochvália sa svojim priateľkám. Už len vybrať skúseného hairstylistu.

 

  1. Vkusné fotorámy

Určite máte kopec spoločných zážitkov, ktoré ste zachytili aj na fotkách. Nenechávajte ich len na Facebooku či Instagrame. Vytlačte ich a darujte ich ako pekný darček. Ideálne sú na to elegantné fotorámy.

 

  1. Dovolenka pre dvoch

Darček nemusí byť vždy len materiálny. Mnohé ženy viac poteší zážitok, dobrodružstvo, objavovanie nového. Spoločná dovolenka navyše dodá vzťahu aj novú iskru. Ale pozor, destináciu určite vyberajme podľa vkusu svojej polovičky. Svoje preferencie v tomto prípade nechajte bokom.